Tanúsítási árak Nyíregyházán

121-160 m²
27 000  Ft
rejtett költség nélkül.

A feltüntetett árak a hiteles energetikai tanúsítvány minden felmerülő költségét tartalmazzák (áfa, kiszállás, felmérés, számítások, stb.), Nyíregyházán érvényesek. A közeli településekre egyedi árajánlatot kérhet telefonon vagy az alábbi űrlappal. Folyamatosan dolgozunk az egész körzetben: Tiszavasváriban, Újfehértón, Nagykállón, Nyírbátorban is.

Árajánlat két órán belül

Fizetési módok

Készpénzben és átutalással fizethet

Készpénzes fizetés a helyszíni szemlekor vagy az energiatanúsítvány személyes átvételekor lehetséges (Nyíregyházán).

Ha átutalással szeretne fizetni, e-mailben küldünk Önnek díjbekérőt, vagy átutalásos számlát állítunk ki a tanúsítvány elkészítését követően.

Megrendelés, elkészítés, átadás

A helyszíni felmérést követően 1-2 munkanapra van szükségünk az energiatanúsítvány kiállításához, a pontos határidőt minden esetben előre egyeztetjük. Amint elkészült a tanúsítvány, egy digitális példányt küldünk e-mailben, ebben már benne van a HET azonosító kód, amit a szerződésben szerepeltetni kell. A papír alapú dokumentációt postázzuk, (a postai átfutási idő 1-2 munkanap), vagy személyesen átvehető Nyíregyházán. Az alábbi űrlapon elküldött megbízásokat munkanapokon két órán belül feldolgozzuk.

Megrendelő adatlap »