Energetikai tanúsítvány
Nyíregyháza
Kapcsolat Besorolás Szabályozás Árak Főoldal

Tanúsítási árak Nyíregyházán

Társasházi lakások falazott (tégla) és panel építésmódú épületben

0-90 m2
Díj összesen - Bruttó 13 900 Ft

Családi házak

0-90 m2 91-120 m2 121-160 m2
Díj összesen - Bruttó 17 900 Ft 19 900 Ft 21 900 Ft

A feltüntetett árak Forintban értendők, minden felmerülő díjat tartalmaznak (áfa, kiszállás, felmérés, számítások,stb.) és Nyíregyházán érvényesek. A közeli településekre egyedi árajánlatot kérhet telefonon vagy az alábbi űrlappal.

Fizetési módok

Készpénzben és átutalással fizethet

Készpénzes fizetés a helyszíni szemlekor vagy az energiatanúsítvány személyes átvételekor lehetséges (Nyíregyházán).

Ha átutalással szeretne fizetni, e-mailben küldünk Önnek díjbekérőt, vagy átutalásos számlát állítunk ki a tanúsítvány elkészítését követően.

Megrendelés, elkészítési, átadás

A helyszíni felmérést követően 1-2 munkanapra van szükségünk az energiatanúsítvány kiállításához, a pontos elkészítési határidőt minden esetben előre egyeztetjük. Amint elkészült a tanúsítvány, egy digitális példányt küldünk e-mailben, ebben már benne van az azonosító kód, amit a szerződésben szerepeltetni kell. A papír alapú dokumentációt postázzuk, (a postai átfutási idő kb. 2 munkanap), vagy személyesen átvehető Nyíregyházán. Az alábbi űrlapon elküldött megbízásokat munkanapokon két órán belül feldolgozzuk.

© 2013-2018 www.tanusitvany-nyiregyhaza.hu Minden jog fenntartva.