Energetikai tanúsítvány Nyíregyházán,
lakásokra, házakra és más ingatlanokra.

A körzet összes településén dolgozunk.

HELYI ÁRAK

Energetikai tanúsítvány

Az energetikai tanúsítvány a közelmúltban került bevezetésre az Európai Unióban, így Magyarországon is. Az energiatanúsítvány megbízható információkkal szolgál az ingatlan energetikai minőségéről és várható fogyasztásról. A koncepció célja, hogy a tanúsítványban foglaltak alapján a vásárló/bérlő személyek megalapozottabb döntést hozzanak a választás során, és az energiatakarékosabb ingatlanokat részesítsék előnyben.

A nyíregyházi tanúsítványokat fix áron készítjük lakásokra és családi házakra - ezeket részletesen megtekintheti az árak menüpontban!

A kiállítástól számítva 5 évig használhatja!

Nyíregyházán található ingatlanok energiatanúsítványa
HET energetikai tanúsítvány minta

Mikor van szükség az energiatanúsítványra?

A 176/2008 Korm. rendelet értelmében tanúsítani kell az ingatlant, ha
  • eladják
  • bérbe adják,
  • új épület használatbavételi engedélyét kérelmezik
Azonban vannak kivételek is, rendelés előtt tekintse meg ezek listáját!

Nyíregyházi árak

Társasházi lakásokra

0-90 m² között
20 000  Ft

Családi házakra

0-90 m² között
23 000  Ft

Az elkészítés menete

1.: Megrendelését rögzítjük, időpontot egyeztetünk az épület helyszíni szemléjéhez.

2.: Megtekintjük az ingatlant, felmérjük és dokumentáljuk a számításhoz szükséges jellemzőket.

3.: Az elkészült dokumentumot átveheti Nyíregyházán, vagy postázzuk Önnek. Az elkészítés ideje 2-3 munkanap.

Tanúsítás Nyíregyházán és térségében

Hol végezzük a tanúsítvány készítést?

Nyíregyházán és 60 kilométeres körzetében végezzük tanúsítói tevékenységünket. A város egész területén a honlapon feltüntetett fix áron szolgáltatunk, a közeli városokban és településeken található épületekre egyedi ajánlatot adunk. Rendszeresen járunk Tiszavasváriba, Újfehértóra, Nagykállóra, Nyírbátorba és a közelükben található falvakba.